Porovnání jednotlivých týmů po závodech v Košťálově

Pro zajímavost a pro zkrácení dlouhé chvíle mezi závody zveřejňujeme výsledky jednotlivých týmů po prvním díle seriálu MG SPORT UFO KTM ECC 2010.
Pochopitelně, že tato statistika o ničem moc nevypovídá, do výsledného součtu bodů jsou zahrnuty i výsledky dětí (koneckonců proč ne, vždyť i děti jsou členy Vašich týmů), ale snad Vás zaujme. Rozhodně nehledejte ve výpočtu celkového počtu bodů žádné složitosti - prostě všechno sečteno dohromady - oficiální soutěže týmů se počítají jinak, ale seriál volných závodů není přece žádná oficiální soutěž, tak si můžeme jen tak počítat jak se nám zlíbí. Tak ať Vás součty potěší, nebo třeba jen zaujmou.
Na prvním místě se umístil AK Krakonoš Jilemnice s celkovým počtem 238 bodů, na záda jim dýchá Enduro Martinice. Ačkoli si žádný jezdec z těchto týmů nevystoupil na stupínek nejvyšší, rozhodně získávají cenné body počtem jezdců. Třetí místo v soutěži týmů obsadil nováček Enduroklub Semily, za což vděčí dvojitému vítězství dravého Malečka a výkonům pánů Šourka a Zuzánka. Čtvrté místo obsadil Motosport Bozkov, favorizovaný Milan Kurfiřt se v kategorii veteránů cítí jistě jako ryba ve vodě a pátá příčka patří Motoklubu Vysoké nad Jizerou, jehož jezdci podávají stabilně dobré výkony.
 
Zajímavé je, že jezdci startovali za celkem 69 týmů, přičemž nejpočetnější zastoupení má Enduro Martinice, u nich  je i největší podíl dětských závodníků.
 
Ale seriál se teprve rozjíždí ...............na konci prázdnin po závodech v Bozkově, bude všechno zase úúúúplně jinak.
 
Za povšimnutí stojí i prvních deset nejlepších jedců po prvních dvou závodech, srovnáno bez ohledu na kategorie. 

Nejúspěšnější jezdci po prvním díle seriálu

 

 

 

St.číslo

Příjmení a jméno

Tým

1

2

Body

1

20

Maleček David

Enduroklub Semily

25

25

50

1

103

Buriánek Michal

Motorsport Chuchelna

25

25

50

1

269

Petříček Petr

Motosport Jablonec nad Jizerou

25

25

50

2

709

Kurfiřt Milan

Motosport Bozkov

22

25

47

2

1

Klimeš Luboš

EnC Racing Team

22

25

47

3

508

Kupka Jan

Motosport Lhotka

20

25

45

4

9

Mazánek Rostislav ml.

Enduro Club Český ráj

22

22

44

5

500

Škaloud Miroslav

AK Krakonoš Jilemnice

20

22

42

5

210

Erlebach Adam

AK Krakonoš Jilemnice

22

20

42

5

268

Vancl Robert

Enduro Martinice

22

20

42

 

MG SPORT UFO ENDURO CROSS COUNTRY 2010      
Porovnání výsledků týmů po prvním díle seriálu
Body celkem za tým
Pořadí Start.číslo Příjmení a jméno Tým 1 2 Body
1 1 500 Škaloud Miroslav AK Krakonoš Jilemnice 20 22 42  
2 210 Erlebach Adam AK Krakonoš Jilemnice 22 20 42  
3 17 Nosek Jan AK  Krakonoš Jilemnice 20 20 40  
4 14 Kottek Milan AK  Krakonoš Jilemnice 18 18 36  
5 8 Hanuš Matěj AK  Krakonoš Jilemnice 16 15 31  
12 414 Salač Jiří AK Krakonoš Jilemnice 10 7 17  
6 51 Danihelka Tomáš AK Krakonoš Jilemnice     15  
21 407 Macháček Tomáš AK Krakonoš Jilemnice 1 7 8  
20 101 Kava Michal AK Krakonoš Jilemnice 1 6 7  
  1 Kučera Lukáš AK  Krakonoš Jilemnice R R 0  
  403 Macháček Milan AK Krakonoš Jilemnice R R 0 238
2 2 268 Vancl Robert Enduro Martinice 22 20 42  
4 525 Jerych Tomáš Enduro Martinice 13 14 27  
2 101 Hubálovský Jiří Enduro Martinice     22  
3 6 Hlůže Matěj Enduro Martinice     20  
11 406 Zuzánek Jiří Enduro Martinice 11 6 17  
5 91 Hendrych Jiří Enduro Martinice     16  
11 422 Soukup Jan Enduro Martinice 1 13 14  
7 77 Budina Matěj Enduro Martinice     14  
8 8 Egrt František Enduro Martinice     13  
9 3 Šabata Denis Enduro Martinice     12  
16 46 Brendl Martin Enduro Martinice 11   11  
17 83 Hampl Tomáš Enduro Martinice 10   10  
19 78 Žemba Lukáš Enduro Martinice   9 9  
31 460 Brendl Pavel Enduro Martinice 1   1 228
3 1 20 Maleček David Enduroklub Semily 25 25 50  
2 485 Zuzánek Tomáš Enduroklub Semily 22 20 42  
3 103 Šourek Zdeněk Enduroklub Semily 20 20 40  
5 582 Holata Petr Enduroklub Semily 13 15 28  
7 275 Mühlfait David Enduroklub Semily   25 25  
1 74 Kottek Jiří Enduroklub Semily     25  
18 160 Hák Tomáš Enduroklub Semily 7 1 8 218
4 1 709 Kurfiřt Milan Motosport Bozkov 22 25 47  
3 252 Dolenský Josef Motosport Bozkov 20 22 42  
4 102 Balatka Petr Motosport Bozkov 15 16 31  
5 96 Hádek Lukáš Motosport Bozkov 13 15 28  
6 509 Kouble Kryštof Motosport Bozkov 25   25  
13 528 Dolenský Marek Motosport Bozkov R 13 13  
8 114 Šmíd Jaroslav Motosport Bozkov     13  
19 270 Hádek Jiří Motosport Bozkov 1 8 9  
20 22 Koucký Jakub Motosport Bozkov 1 7 8 216
5 5 138 Josífek Ondřej Motoklub Vysoké nad Jizerou 13 18 31  
4 266 Slavík Jan Motoklub Vysoké nad Jizerou 18 13 31  
6 112 Nosek Josef Motoklub Vysoké nad Jizerou 16 14 30  
8 108 Kučera Aleš Motoklub Vysoké nad Jizerou 11 12 23  
9 118 Zelinka Pavel Motoklub Vysoké nad Jizerou 18   18  
14 85 Fedorko Jan Motoklub Vysoké nad Jizerou 15   15  
14 271 Kučera Jaroslav Motoklub Vysoké nad Jizerou 1 11 12  
14 514 Trnka Jiří Motoklub Vysoké nad Jizerou 10   10  
21 300 Šulc Lukáš Motoklub Vysoké nad Jizerou 2   2 172
6 6 257 Šindelář Vlastimil Dr. K Racing team 12 14 26  
1 30 Fíla David Dr. K Racing Team 25   25  
7 251 Rathouský Ondřej Dr. K Racing team 10 12 22  
5 5 Passer Lukáš Dr. K Racing Team     16  
6 7 Adam Petr Dr. K Racing Team     15  
12 505 Fíla Jiří ml. Dr.K Racing Team 15 R 15  
10 98 Malý Petr Dr. K Racing Team     11  
15 261 Holec Filip Dr. K Racing team R 10 10  
12 55 Passer Jakub Dr. K Racing Team     9  
24 155 Košťák Ondřej Dr.K Racing Team 1 5 6  
33 402 Němec Tomáš Dr.K Racing Team 1   1 156
7 1 508 Kupka Jan Motosport Lhotka 20 25 45  
4 553 Makovec Martin Motosport Lhotka 15 16 31  
8 532 Melichar Pavel Motosport Lhotka 22   22  
10 72 Ducháček Lukáš Motosport Lhotka 9 11 20  
13 281 Boudík Martin Motosport Lhotka 13   13  
48 601 Šikola Radek Motosport Lhotka 1   1 132
8 2 9 Mazánek Rostislav ml. Enduro Club Český ráj 22 22 44  
7 6 Láska Jiří Enduro Club Český ráj 14 14 28  
15 11 Mazánek Rostislav st. Enduro Club Český ráj 5 10 15  
16 204 Novotný Vladimír Enduro Český ráj 11   11  
17 419 Sudek Marcel Enduro Český ráj 1 9 10  
23 105 Havrda Petr Enduro club Český ráj 4 2 6  
28 159 Javůrek Michal Enduro club Český ráj   3 3  
44 420 Nosek Jaroslav Enduro Český ráj 1   1  
45 207 Hylš Michal Enduro Český ráj 1   1  
29 719 Michalička Tomáš Enduro Team Český ráj 1   1  
50 515 Vele Bohumil Enduro Český ráj 1   1 118
9 23 487 Hloušek Vít SKRZDRN 3   3  
8 16 Hloušek Vít ml. SKRZDRN 13 16 29  
17 250 Bubeník Ladislav SKRZDRN 8   8  
21 241 Plůcha Přemysl SKRZDRN R 7 7  
46 240 Malík Petr SKRZDRN 1   1  
5 396 Říha Jan SKRZDRN 11 18 29  
3 522 Hloušek Ivo SKRZDRN 14 16 30 107
10 6 555 Děd Roman RMK Vrchlabí 25   25  
8 776 Kaván Josef RMK Vrchlabí 7 13 20  
12 558 Jirka David RMK Vrchlabí 14   14  
13 560 Paska Michal RMK Vrchlabí 1 11 12  
16 352 Friček Petr RMK Vrchlabí 9   9  
26 559 Nechanický Jakub RMK Vrchlabí   5 5  
19 91 Pěnička Dominik RMK Vrchlabí R 5 5  
25 209 Loduha Jiří RMK Vrchlabí 5   5  
24 5 Baldrych Lukáš RMK Vrchlabí 3   3  
35 561 Šarkézi David RMK Vrchlabí   2 2  
  104 Dobiáš Radek RMK Vrchlabí R   0 100
11 8 33 Kudrnáč Jan Motorsport Chuchelna 11 13 24  
1 103 Buriánek Michal Motorsport Chuchelna 25 25 50  
13 122 Lichtenberg Martin Motorsport Chuchelna 1 10 11  
26 124 Jirman Jakub Motorsport Chuchelna 1 4 5 90
12 9 97 Cibulka Denis Motoklub Bezinka Kamýk 12 13 25  
9 284 Špaček Jakub Motoklub Bezinka Kamýk 18 R 18  
7 9 Horák Adam Motoklub Bezinka Kamýk     14  
9 97 Cibulka Michael Motoklub Bezinka Kamýk     12  
18 21 Cibulka Petr Motoklub Bezinka Kamýk 2 8 10  
24 469 Kučera Jiří Motoklub Bezinka Kamýk 1 2 3 82
13 7 717 Bednář Jiří Motoracing Polná 25 R 25  
7 23 Culka Miroslav Motoracing Polná 10 14 24  
10 723 Culka Miroslav Motoracing Polná 18   18  
14 11 Bednář Jan Motoracing Polná 6 9 15 82
14 1 269 Petříček Petr Motosport Jablonec nad Jizerou 25 25 50  
4 4 Petříček Petr ml. Motosport Jablonec nad Jizerou     18  
19 422 Sadílek Petr Motosport Jablonec nad Jizerou R 9 9 77
15 2 515 Marx Jan Enduro Jablonec nad Jizerou 16 20 36  
11 502 Košťák Filip Enduro Jablonec nad Nisou   18 18  
12 270 Kalaš Petr Enduro Jablonec 14   14 68
16 3 725 Lupoměský Jiří Enduro Trial Club 15 22 37  
5 737 Felgr Libor Enduro Trial Club 14 15 29  
41 430 Nalezenec Jiří Enduro Trial club 1   1  
35 200 Kuric Jan Enduro Trial club 1   1 68
17 1 1 Klimeš Luboš EnC Racing Team 22 25 47  
13 69 Hainzel Tomáš EnC Racing Team 8 10 18 65
18 2 704 Kotrč Milan Enduro Zruč nad Sázavou 20 18 38  
16 114 Körber Roman Enduro Zruč nad Sázavou 14   14  
28 435 Fajk Lubomír Enduro Zruč nad Sázavou 3   3  
34 914 Janát Jiří Enduro Zruč nad Sázavou 2   2  
40 571 Vojtíšek Martin Enduro Zruč nad Sázavou 1   1  
42 222 Tvrdík Luboš Enduro Zruč nad Sázavou 1   1  
46 436 Psota Aleš Enduro Zruč nad Sázavou 1   1 60
19 3 116 Karásek Petr Enduro Club Velké Meziříčí 20 22 42  
14 440 Malec Antonín Enduro club Velké Meziříčí 6 8 14  
27 94 Rozmarín Jiří Enduro club Velmez 1 R 1 57
20 6 707 Hora Pavel MotoHora 12 16 28  
15 105 Bouček Svatoslav MotoHora 15   15  
15 412 Bouček Milan MotoHora 1 10 11  
20 260 Vondrouš Luboš MotoHora 3   3  
  702 Hora Zdeněk MotoHora R   0 57
21 2 199 Císař Tomáš Mototiger team Miletín 18 22 40  
20 452 Němeček Martin Mototiger team Miletín 1 5 6  
22 428 Vojtěch Pavel Mototiger team Miletín 1 4 5 51
22 7 153 Horský Matyáš Enduro Chomutov 12 15 27  
8 399 Bristrovič Martin Enduro Chomutov 7 15 22 49
23 4 77 Dvořák Pavel Moto Čert 16 18 34  
24 456 Balatka Jakub Moto Čert 7   7  
49 206 Duchoslav Vladimír Moto Čert 1   1 42
24 9 279 Studnička Václav Enduro klub Mšeno 6 16 22  
23 575 Vaněk Jaroslav Enduro klub Mšeno 1 6 7  
25 447 Bartoš Václav Enduro klub Mšeno 1 4 5  
27 731 Flígl Jaromír Enduro klub Mšeno 1 1 2  
50 217 Vorlíček Pavel Enduro Mšeno   1 1 37
25 9 712 Mansfeld Michael BCMC Turnov 8 11 19  
10 414 Kořínek Dalibor BCMT Turnov 5 12 17 36
26 3 608 Šťastný Martin SMX Racing Team 16 18 34 34
27 11 62 Kučera Lukáš MPS Racing Team 12 8 20  
18 24 Kučera Martin MPS Racing Team   6 6  
20 88 Křapka Jaroslav MPS Racing Team 4 R 4 30
28 5 503 Živný Adolf ml. VTJ Benešov Army team u Prahy 12 15 27 27
29 13 721 Bříza Jan Pur Izolace Enduro klub Litoměřice 4 12 16  
17 841 Novák Miroslav Pur Izolace Enduro klub Litoměřice 10 10 26
30 6 54 Engel Milan KBS ÚAMK Unhošť 25 R 25 25
31 12 17 Faflík František Fan Fan Team 7 12 19  
21 412 Faflík František Fan Fan Team 5   5 24
32 16 802 Staněk Petr Motoklub Děčín 13   13  
18 568 Vondráček Miroslav Motoklub Děčín 10   10  
39 565 Slavíček Josef Motoklub Děčín 1   1  
  573 Kuthan Tomáš Motoklub  Děčín R   0 24
33 7 507 Vocásek František Vocásek Enduro - Motosport 11 12 23 23
34 10 253 Špatina Tomáš Motoklub Chrastava 16   16  
27 552 Probošt Libor Motoklub Chrastava 4   4  
38 563 Šén Michal Motoklub Chrastava 1   1  
30 714 Varvařovský Milan Motoklub Chrastava 1   1  
  428 Nosek Antonín Motoklub Chrastava R   0  
  808 Šén Petr Motoklub Chrastava R   0  
  708 Kracík Martin Motoklub Chrastava R   0 22
35 9 511 Belda Lukáš Motoklub Jiřetín   22 22 22
36 2 1 Friedrich Robert RH Příchovice     22 22
37 9 108 Malát Martin Sherco 5 16 21  
  55 Kadlec David Sherco.cz R   0 21
38 8 411 Tomeš Pavel Auto 2001 6 14 20 20
39 12 2 Friedrich Tomáš Enduro Příchovice 9 11 20 20
40 21 88 Chudan Jan MF Racing 7   7  
22 77 Fröhlich Martin MF Racing 6   6  
22 246 Kánský Tomáš MF Racing 6   6 19
41 4 60 Kobrle Jan Hořensko     18 18
42 16 180 Pelc Tomáš Enduro Team Coufal R 9 9  
30 859 Janků Stanislav Enduro Team Coufal 1 1 2  
31 221 Coufal Jaroslav Enduro Team Coufal 1 1 2  
33 869 Cekr Jan Enduro Team Coufal 1 1 2  
31 106 Černý Jiří Enduro Team Coufal 1   1  
32 157 Popr Vít Enduro Team Coufal 1   1 17
43 10 190 Hájek Tomáš Enduro Team Rokytnice 14   14  
26 25 Kubát František Enduro Team Rokytnice 1   1 15
44 15 401 Novák Radomír Krkonošáci R 14 14 14
45 12 140 Novák Tomáš Motoklub Bílina   13 13 13
46 11 173 Nitka Josef Nitkouni 2 11 13 13
47 18 405 Sedmidubský Václav ETELEXON 9   9  
26 477 Jezbeda František ETELEXON 2   2  
35 445 Sviták Jan ETELEXON 1   1 12
48 14 211 Hejda Jan Hejda Moto 12   12 12
48 10 2 Přibyl Matěj Aprillia Racing Team     11 11
50 14 136 Krocker Joe Igefa Maxxis Team 10 R 10  
42 185 Stuchlý Jaroslav Igefa Maxxis Team 1 R 1 11
51 19 139 Krčil Pavel Motocyklový sportovní klub Praha 8 8  
25 461 Krčil Martin Motocyklový sportovní klub Praha 3 3 11
52 20 554 Křístek Jindřich Autoklub Jablonec 9   9 9
53 17 277 Blažek Jaroslav Blacar Team 8   8  
24 285 Franců Matěj Blacar Team 1   1 9
54 15 121 Adámek David K2MX 9   9 9
55 22 230 Žalud Jiří SMS Benátky nad Jizerou 8   8 8
56 17 169 Bína Václav Motosport Koberovy   7 7 7
57 23 73 Podroužek Jíra Dirtrider 4   4 4
58 43 129 Kubů Vojta Branik Spindl Team 1   1  
48 130 Kubát Ondra Branik Spindl Team 1   1 2
59 32 445 Kowařowský Kamil SMS Endura Šumperk 1 1 2 2
60 39 222 Beraczka Pavel Svazarm Jihlava 1   1  
45 211 Kružík Jan Svazarm Jihlava 1   1 2
61 52 169 Křenek Martin 661/Katmarteam   1 1  
62 37 569 Nevole Jan AMP Servis 1   1 1
63 29 195 Dubský Zdeněk Enduro Team Bratříkov 1   1 1
64 43 271 Rudolf Jan Enduro team Strenice 1   1 1
65 25 99 Kadlec Ondřej Mika Ufo Team 1   1 1
66 32 426 Kollert Tomáš Moto Červený Kostelec 1   1  
  403 Bureš Josef Moto Červený Kostelec R   0 1
67 34 132 Vlček Filip STAKAP 1   1  
  310 Křivohlavý Václav Stakap R   0 1
68 34 455 Budina Jiří Účastníci zájezdu 1   1 1
69   162 Vrhel Radek Habánka R   0 0