ECC BOZKOV

1) Jak se připravujete na poslední díl seriálu v letošním roce?

Začátkem týdne jsme začali s přípravy tratě, vše teď bylo velice náročné. Počasí a každý víkend závody, to vše nám nedovolovalo začít o moc dřív. Zároveň dlouhodobá nepříznivá předpověď počasí nezaručovala, že se závody vůbec odjedou.

2) Jak bude vypadat trať u Vás v Bozkově? Trať v Bozkově bude vycházet z předchozích ročníků. Hlavní změnou bude opačný směr, než se v předešlých letech jezdilo. Máme připravené i nové úseky, kde se nikdy nejelo. Samozřejmě se budeme snažit přizpůsobit trať podmínkám a podkladu, na kterém se pojede. Je jasné, že se letos prášit nebude a tudíž zatáčky kolem nohy a využití každé meze nečekejte. Trať bude postavená více do rychla, ale to neznamená, že nebudou na trati i zajímavá místa.

3) Bude klasicky rozdělené občerstvení a zálezemí pro závodníky za hřištěm a start závodů na trati?

Ano, toto zůstává stejné, tak jak jsme zvyklí.

4)Jak dlouhá bude trať? Trať bude zhruba stejně dlouhá, tak jak jsme byli v Bozkově zvyklí. V tuto chvíli nedokážeme říct přesné číslo. Určitě se to ale dokonce týdne dozvíte.

5) Jak bude vypadat a kde se bude nacházet dětská trať?

Dětská trať bude na polích kolem motokrosové trati, nejspíše na strništi. Trať budou moc samozřejmě děti v pátek vyzkoušet při tréninku.

6) Kolik měří kolo tratě už víte?

Zatím přesně nevíme, ale dokonce týdne se budeme snažit vše napsat.

7) Připravujete pro závodníky nějaké umělé překážky nebo novinky na trati?

Umělé překážky určitě nebudou, myslíme si, že počasí udělá své a trať bude i bez nich zajímavá. Jak jsem psal, máme připravené nějaké nové úseky, kde budou vznikat dva výjezdy.

8)Máte nějakou mapku kde bude trať a zázemí značené,nebo budete mít přichystané značení u silnice?

Mapky se budeme snažit připravit (mapu příjezdu, depa, samotného okruhu). Značení u silnice určitě také bude.