21 November 2019

univok03.jpg

Termíny závodů 2018

Bozkov 20.-21..4.2019

Loukov 28.7.2019

Bystrá nad Jizerou 17.-18.8.2019 (Nový závod)

Jilemnice-Mříčná 21.-22..9.2019

Vysoké nad Jizerou 28.9.2019

Benešov u Semil 12.-13.10.2019

 

 

ktm logo

 

 

rohozec

DRLES LOGO

Logo DS Holding potisk

ISDE - den druhý

Junioři po dnešku na sedmé pozici a dávájí o sobě dnes vědět jako první - Karel Scheder píše:

  Dobrý den, bohužel jsem se včera nedostal na e-mail tak píši po druhém dni. Kluci jsou v pořádku a snažíme se držet tempo kolem šestého místa. Pomohly nám problémy jiných zemí, ale sami jsme za dva dny měli také dost závad. Jakub Šefr jel tři testy bez přední brzdy, Milan Engel dnes měnil sítko před vstřikovačen, Patrik chytil v pondělí tři trestné minuty. Nejhorší nás potkalo dnes. U motorky Radka Míla se rozbila převodovka a musel odstoupit. Dál pojedeme ve třech. Zítra se jede nový okruh s novými testy. Kluci mají bojovou náladu a pokusíme se dostat na šesté místo. Zatím závod provází velké množstvý závad. Věříme, že jsme si již vybrali smůlu. Všem děkujem za podporu a fandění a zítra se opět ozvem. Píšu na slovenské klávesnici tak se omlouvám za chyby.

S pozdravem Karel Scheder, manažer týmu

 

Motosport Bozkov - dnes dopisovatele Honzu nahradil reportér Lukáš 

 Ahoj do Čech, dnes Jendu necháme odpočívat, a tak za „kompem“ sedí a o zážitky s Vámi se dělí Lukáš Hádek.

Druhý den je za námi. Dnešní ráno opět budíček v 6:00 hod., snídaně, obléct se a nasedáme do auta a vyrážíme směr depo. Probírali se zážitky z předchozího dne a tak různě. Pak už byl čas si jít pro motorky a vyrazit do druhého dne. Já s Honzou jsme startovali v 09.13 začínalo nám pěkně pršet a pršelo velmi silně přibližně 3 hod. Milan startoval v 9:49 a den mu opět začal opravou spojky. Ani u oficiálního dovozce Gas Gas do Finska neuměli určit přesnou příčinu problému, kdy Milan není jediný, kdo u Gáje problém se spojkou řeší. Se Stanislavem spojku odvzdušnili a zatím to fachčí.

Celý okruh byl stejný jako včera a bylo to už hodně rozbité a jak pršelo tak déšť s tratí udělal své. Na každém je znát malinkatá únavička, ale pořád to je dobrý a zítra jdeme do boje na novo, a to do nového okruhu který má 330 km, pojedeme ho jednou.

Teď tu vedle sebe mám Milana Kurfiřta, tak ho trošku vyzpovídáme.

Milane, tak jak jsi to dnes viděl?

Milan K.:“Jsem obohacen o nový zážitek, když poprvé jsem startoval jako úplně poslední, více než jsem chytil včera už totiž chytit nelze, pak už následuje pouze žolík. Bylo to trochu deprimující, kdy na trati jsem kolikrát viděl pořadatele, kteří ve druhém kole už balili mlíko. Na druhou stranu na testech jsem si dnes hodně zapředjížděl."

Co motorka už je vše v pořádku?

Milan K.: "V ranní desetiminutovce jsme se Standou spojku odvzdušnili, stále to není stoprocentní, ale zatím se tím nechá jet. Já samozřejmě doufám, že to vydrží."

Nebýt té nešťastné spojky jaký máš z letošní šestky dojem?

Milan K.: "Počasí s prvními dny opravdu silně zamíchalo, takže první dva dny byly opravdu těžké, naposledy se trestné minuty v takovém počtu chytaly v Povážské a tam tenkrát také pořádně zapršelo. Další dny by to údajně mělo být lehčí, tak uvidíme."

Co véča, co Vám Leošek dnes připravil?

Milan K.:"Předseda se snaží a jde mu to na výbornou. Takže jako základ byla česnečka, druhý chod zapečené těstoviny a třetí chod zeleninový salátek."

Tak to je pro dnešek vše, mějte se fajn.

Lukáš

 

„HUSABERG HARUDA TEAM RAC SEDLČANY“

Včerejší soutěž nedokončilo ….. jezdců a do parkfermé bylo předáno z celkového počtu pouze …. . Zásluhu na tom měla i finská policie, která vyloučila ze soutěže devět jezdců a to z důvodu překročení rychlosti o více jak 30 km za hodinu. Je také potřeba říci, že všichni jezdci byli informováni o přivolání posil do místa dění a o striktních pravidlech. Nechci to zakřiknout, ale musím vyzvednout finskou policii, že se zachovala velmi nestraně ke všem závodníkům a vyloučila i své dva finské jezdce z junior trophy teamu což by v mnoha jiných státech bylo nemyslitelné. Do dnešního dne nastupoval celý team s nadšením a dle předpovědi čekal polojasné počasí. Bohužel, přesně tak jako u nás, se meteorologové trochu mýlili a hned po startu přišel silný déšť a kluci přijeli do první časovky promoklí a prochladlí. Naštěstí jak rychle přišel tak rychle i odešel. Celkové časové ztráty do servisních kontrol nebyly zas tak vysoké a to hlavně proto, že bylo přidáno několik minut do každé kontroly. Dnešní testy se našim klukům vydařily mnohem lépe a je to i poznat na celkovém umístění.

 Tomáš Dokoupil

Pánové od Husabergu - Kadleček, Žerava a Toman - dnes posun na druhé místo v soutěži týmů!!!


ENC Racing- Motoklub Jiřetín  (Klimeš, Gottwald, Rudolf)  momentálně na desáté pozici.

 
Výsledky už jsou zde na   http://www.fim-isde-live.info/  DAY 2

Něco i obrazem: http://www.youtube.com/watch?v=Ulr08JZVo54&feature=player_embedded

 

 

  

Přihláška ECC 2019

ktm1-600x448

Přihlášku k seriálu najdete ZDE

Vyplněnou a podepsanou přihlášku, prosíme, přineste jen při prvním startu v jakémkoli závodě seriálu. Přihlášku vyplňujte jen jednou za sezonu, dál stačí pro přihlášení podpis do startovní listiny.

Přihláška k seriálu ECC 2019

Tygrtisk banner etarget

tricka LN

Kdo je online

We have 11 guests and no members online