Motosport Bozkov se hlásí už potřetí

ISDE 2011 - přípravy finišují

Již potřetí se hlásíme z Finské šestky, dnes o trochu později, ale naše přípravy finišují.

Milan si dnes přivstal a odměněn byl krásným východem slunce. My ostatní dva jsme vstali po osmé hodině a vyrazili do paddocku v Kotce sbírat informace. Milana zajímalo nastavení jeho stroje GAS GAS 300 [čti gáj gáj] a já s Lukášem jsme si měli vyzvednout kartičky na díly u KTM.

Ne vše se nám nakonec podařilo, ale Milan si nějaké informace odvezl. Do paddocku právě dorazil i celý Zaťko tým, a tak jsme se po necelém roce od šestky v Mexiku znovu potkali. Ve městě jsme ještě zakoupili modem na internet, takže v tomto ohledu jsme již soběstační.

Po návratu z Kotky jsme začali montovat na motorkách,  nalepili jsme nálepky reklamních partnerů, proběhlo focení  a mohli jsme vyrazit  na testovací jízdu po místní šotolině  To je mazec. Já si hned vzpoměl na bráchu, tomu by se to opravdu líbilo. Na povrchu cesty jsou malé kulaté kamínky, které se odvalují a fakt to řádně klouže. Ještě jsme zajeli do lesa na kořínky a udělali pár foteček a video. No a pak už zpět do kempu na poslední ostré přípravy. Já jsem u své KTM vyměnil olej, přezuli jsme mousy a doladili jsme poslední detaily. Zítra nás čeká formální a technická přejímka a po nich vyrážíme na testy.Dnes nás opět navštívila výprava Jirky Farského a Karla Pekař, ti se zastavili po výletu do lyžařského střediska Lahti.

Jinak jsme dostali informaci, že se na nás již řítí další část naší výpravy - předseda, Dub, Václav a Išek, takže se těšíme na jejich příjezd. Ještě jedna zpráva pro milovníky houbaření, borůvkaření a rybaření - těhlech pochutin tady mají opravdu hodně. Jestli Vás zajímá něco konkrétního, tak to klidně napiště do vzkazů a my Vám odpovíme.

Všichni Vás pozdravují, mějte se fajn a zítra näkemiin.

Honza Kudrnáč